מדיניות משלוחים/ החזרות:

***כל הכובעים של alo yoga מוזמנים אישית לפי הזמנה כאן ויסופקו עד 8 ימי עסקים ***

*הפריטים נשלחים עם שליח לבית הלקוחה בין 2- 4 ימי עסקים אלא אם מפורט אחרת על פריט מסויים נא לשים לב להערות בתוך הפריטים .

לגוש דן 2-4 ימי עסקים /לישובים וערים מרוחקות יתכנו עיכובים בזמני המסירה  עד 6 ימי עסקים.*יום ההזמנה אינו נכלל בימי העסקים 


*עלות המשלוח - 40₪


*מעל הזמנה של 700₪ משלוח חינם.


*איסוף עצמי בתיאום מראש רק לאחר הזמנה באתר -חינם *החזרות / החלפות יאושרו עד 4 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח/ האיסוף ושלא נעשה כל שימוש בפריט. כמו כן בצירוף קבלת רכישה ובאריזה המקורית. בבגדי ים אין להסיר את המדבקה ההיגינית!****על החזרה בלבד וזיכוי כספי חזרה יש לעדכן עד 48 שעות לפי חוק****החזרת / החלפת פריט כרוכה בעלות משלוח נוסף, בהחלפה- שני משלוחים (הלוך חזור) המחיר יהיה מוזל,  בהחזרה -מחיר משלוח מלא.****אין החזרות/החלפות על פריטים הנמצאים בסייל / או פריטים בהזמנה אישית (alo yoga)******חובה לבחור מידה לפי טבלאות המידות המפורסמות באתר (אם יש שאלה ניתן תמיד להתיעץ עם טליה דרך אמצעי הקשר המפורסמים באתר) 


*יש לשים לב להערות על פריטים מסויימים שכתובים בתוך הפריט עצמו כגון - מידות קטנות/גדולות, זמני אספקה שונים, אופציית הזמנת תפירת מידות וכו.. הסטודיו בכתובת-נתן אלתרמן 18 רחובות.- לאיסופי הזמנות ששולמו בלבד.

אין אופציית מדידה ולא תשלום במזומן.

כמו כן הרכישה היא אונליין בלבד.


נעשה הכל להעניק לך חווית קניה מושלמת ותמיד פה לשירותך 


שירות הלקוחות ניתן בווצאפ בלבד במס - 0506484778. למעבר מהיר לחלון שיחה ניתן גם להקליק על אייקון הווצאפ הקופץ בצד האתר.


logo בניית אתרים